…Kde bolo-tam bolo prišlo nové ráno, v ktorom sa spojili dve cesty…. nápad sa stretol s ochotou, láskavosťou a podporou tých najkompetentnejších a tak ako všetko na tomto svete….. „narodila“ sa káva Marchallé vyváženou chuťou schopná pohladiť naše zmysly, s príchuťou horkej čokolády, maslovej sladkosti škorice, ibišteku s ovocným nádychom slivky, zeleného jablka, sušených hrozienok, bobúľ z červeného hrozna….

Kde je možné tento pôžitok zažiť? ….v Galérii Marchallé  v malej „kávovni“ máte možnosť ochutnať tento lahodný nápoj a v luxusnom balení si ho odniesť domov, do práce, či ako darček …. Etiketa kávy Marchallé je charakteristická ako inak spojením s hodvábom….. každý mesiac sa na etiketách v limitovanej edícii striedajú obrazy maľované na hodvábe – máte tak jedinečnú možnosť podarovať či vlastniť kolekciu hodvábnych obrazov prenesených „na kávu“…. Spolu s kávou môžete obdarovanému odovzdať aj odkaz vmaľovaný do hodvábneho diela….

Spojením kávy s hodvábom vzniká nové umenie, ktoré v sebe skrýva tajomstvo lahodnej chuti, omamnej vône a farebnosti hodvábneho sveta. Umenie vnímať čaro prítomnej chvíle.

 

Už nič iné nezostáva len pozvať vás všetkých…… príďte a nechajte si pohladiť zmysly lahodným nápojom čiernym a upokojujúcim ako noc plná hviezd … káva Marchallé je tu pre vás….