Svet Marchallé je farebný, plný svetla a tepla prúdiaceho z ručne maľovaného hodvábu pokrytého množstvom tvarov a motívov vystihujúcich pompéznosť prírody a čaro lesných a lúčnych bytostí. V každom z nás sa skrýva malé nevinné dieťa predstavujúce si víly, elfov, malých škriatkov a lúčne princezné…… len ho nájsť, nebáť sa prejaviť radosť a lásku….. nebáť sa priznať, že všetky tieto bytosti nás sprevádzajú na našej ceste…

Pri svojej práci dennodenne prichádzam do kontaktu s energiami, ktoré tak veľmi potrebujeme ku svojmu životu ….. s energiami lásky, tepla…. snažím sa prostredníctvom hodvábu odovzdávať „svetu“ malé posolstvá vyjadrujúce pokoj a harmóniu, ktorú musíme však nájsť v prvom rade sami v sebe….pretože iba to čo máme vo svojom vnútri, čo tvorí obsah tej krásnej a záhadnej „nádoby“ zvanej telo….. iba to je skutočne naše a iba to môžeme odovzdávať ďalej…..

No vieme skutočne čo je v nás? Máme predstavu čo sa skrýva „pod povrchom“?

Ponúkam vám všetkým možnosť nahliadnuť pod „škrupinku“, ktorou sme sa mnohí obrnili….. Pri stretnutí v hodvábnom svete pGalérii Marchallé budeme mať možnosť prostredníctvom farieb, štetcov a hlavne hodvábu vytvoriť si svoju vlastnú mandalu, jedinečnú a výnimočnú svojim prevedením i posolstvom, ktoré odovzdá…. každý sám vlastnoručne vytvorí obraz, ktorý svojimi farbami a tvarmi odhalí možno i to čo sami o sebe nevieme či iba tušíme….. urobíme si výklad každej novovzniknutej mandaly, porozprávame si o tom, čo evokuje v autorovi dielka čo v každom z nás….

Zistíme čo hovoria farby a prečo práve „teraz“ inklinujeme ku jednej z nich, prečo je svet farebný a prečo ho mnohí tak nevnímame….

Na farebnom mieste a pod bezpečným vedením sa necháme unášať emóciami, možno si spolu poplačeme a verím, že sa veľa zasmejeme….. v Galérii Marchallé máme túto možnosť.

Na stretnutí s mandalou v priestoroch Galérie sa stretne maximálne 5 osôb v jednom čase. Budem sa vám venovať každému individuálne či dokopy tak ako bude potrebné… Verím, že vesmír sám privedie ľudí, ktorí sa majú v jednom čase a na jednom mieste stretnúť a odovzdať si to, čo práve potrebujú. Možno vy sami viete o niekom, s kým by ste chceli a vedeli stráviť čas v príjemnom rozprávaní….. zloženie skupiny bude záležať od vášho vlastného výberu, či náhody….

Dôležité informácie:

– maximálny počet 5 osôb

– od 13.00 do 18.00 – prípadne dokedy bude „mandala rozprávať“ (cca 5 hodín)

– cena 60,- eur

– v cene je zahrnuté:

= 1 x šatka 55x55cm (I.trieda)

= príprava mandaly kontúrou (každý dostane šatku so svojou vlastnou predpripravenou mandalou, ktorú vyberiem podľa svojho cítenia…)

= k dispozícii budú všetky pomôcky potrebné k maľbe a fixácii hodvábu – rámy na napnutie hodvábu, pripínačky, štetce, nádoby na vodu, papierové utierky, parný valec na fixáciu, žehlička, prací prostriedok, aviváž, voda …

= profesionálne sady farieb na maľovanie na hodváb zn. Art SILK ROYAL dovážané priamo z Nemecka

= občerstvenie formou kávy, voňavého čajíka, chutných domácich koláčikov počas celého pobytu v Galérii

= fixácia už pomaľovaného hodvábneho dielka, ktorá sa prevádza v „parnom valci“ – profesionálnom zariadení určenom na fixovanie hodvábu. Fixácia prebieha 4-5 hodín parou v nasledujúci deň po vykonanej maľbe. Vaše dielka je potrebné zabaliť do špeciálneho baliaceho papiera na papierovú rolu, uložiť do valca a nechať fixovať. Po zafixovaní hodvábik odpočíva, potom nasleduje pranie, aviváž, žehlenie…… Toto všetko bude mojou prácou

= vaše dielka vám po zafixovaní doručím spôsobom, ktorý si dohodneme priamo na stretnutí…..

Na stretnutie s mandalou sa prosím pohodlne oblečte, nie je dôležité čo máme na sebe ale to čo nosíme vnútri…… ak sa cítite dobre v domácom oblečení a papučkách budem rada, ak si to všetko so sebou prinesiete….. pohodlné prezuvky sú vítané v každom prípade….

Pri stretnutiach s ľuďmi prezentujem svoju prácu, ukazujem akým spôsobom plynie „čas“ v hodvábnom svete. Ľudia majú možnosť nahliadnuť do sveta farieb, tvarov…… rozprávkových motívov…. a pri pozorovaní rozpíjajúcej sa  farby plynúcej po hodvábnej ceste majú možnosť počúvať príbehy z histórie, mýty popretkávané láskou a tajomstvom …… majú možnosť vidieť ako sa pohybuje štetec po hodvábnom povrchu……. ako svetlo, farba a voda s láskavými energiami vesmíru vytvoria jedinečný obraz hovoriaci o prežívaní a emóciách autora…..

V tomto všetkom nájde svoje miesto i výklad významu farieb a tvarov…… prečo v určitom čase na určitom mieste majú v našom živote rôzne farby rôzne významy ……..

Popri tomto všetkom majú citliví pozorovatelia možnosť vyskúšať ako pôsobí hodváb na ľudskú pokožku…… majú možnosť vnímať i to ako reagujú na dotyky jemnosti, luxusu a liečivej moci stretajúcej sa v jemných priadzach vytvorených živou energiou priadky morušovej…

Pri prezentácii svojej práce pracujem s energiami, ktoré si každý so sebou na stretnutie prinesie, rozprávame sa o tom, čo koho zaujíma, ako vnímame svet, ako na nás pôsobí príroda…..čo kto očakáva od nášho stretnutia…. všetko prebieha veľmi láskavou , prirodzenou a nenásilnou formou…..hranice tém, o ktorých sa rozprávame vždy posúvajú zúčastnení….. ľudia odchádzajú plný lásky, vnútorného pokoja, radosti ….. bohatší o pár rozprávok a múdrejší o svoje vlastné poznanie….

Nezostáva mi už nič iné len ešte raz vás pozvať na stretnutie s mandalou a tešiť sa na všetko nové čo sa od vás prítomných naučím…… s láskou a úctou

V prípade záujmu volajte prosím 0948 091 718