ocenenie-1Od roku 2010 sa zaoberám maľbou na hodváb. Zaujala ma spolupráca hodvábu a ľudských schopností, to ako spoločne vytvárame jedno dielko na začiatku ktorého ani ja ani hodváb presne nevieme aké bude. Do svojej práce vkladám srdce, svoje pocity, odkazy ktoré ľudia potrebujú vidieť, počuť, cítiť…. . Vidím svet „farebnými“ očami a páči sa mi taký. Mojou snahou je ukázať ľuďom farby, aby mohli precítiť emócie s farbami spojené, aby vedeli, že naša planéta a náš život je jedna úžasná farebná filharmónia….. stačí sa len započúvať…..

Od roku 2014 sa zúčastňujem projektu „Dni originality“ na Slovensku. Ide o projekt realizácie predajných výstav formou exkluzívnej výstavy, kde sa stretajú kreatívni ľudia a navzájom medzi sebou i príchodiacim ľuďom predstavujú svoje projekty. S týmto projektom som sa zúčastnila výstav v mestách Slovenska: Bratislava, Nitra, Trenčín.

Od 05.02 do 14.03.2015 som vystavovala svoje dielka v rámci 13. Ročníka výstavy diel členov klubu výtvarníkov „Galantská paleta“, ktorú organizuje Trnavský samosprávny kraj, Galantské osvetové stredisko. Výstava sa konala v renesančnom kaštieli v Galante.

Od 16.04. do 09.05.2015 som sa zúčastnila so svojimi prácami Krajskej tvorivej súťaže amatérskej výtvarnej tvorby XVIII. Výtvarné spektrum 2015, ktorá sa konala v Dunajskej Strede. Táto súťaž bola organizovaná v rámci Trnavského samosprávneho kraja, Žitnoostrovské osvetové stredisko v Dunajskej Strede. Na tejto súťaži som získala ocenenie „Čestné uznanie“ a moje práce postúpili do celoslovenského kola. Zasadnutie poroty sa uskutoční v priebehu mesiaca júl 2015. Výstava so slávnostným ceremoniálom sa uskutoční v mesiaci september 2015.

Od 13.04.2015 je v priestoroch hotela „Art hotel William“ v Bratislave stála expozícia mojich prác – obrazov maľovaných na hodvábe.

Od 30. 05. Do 20.06.2015 sa konal IX. Ročník Medzinárodnej ceny výtvarného umenia „Perla Adrie Perla dell Adriatico“ vo výstavných priestoroch Galérie mesta Grottammare v Taliansku. Usporiadateľmi tejto medzinárodnej výstavy sú mesto Grottammare a Centrum umenia a kultúry La Tavolozza v Talinasku v spolupráci so slovenským umeleckým združením Artem. Moje práce ocenila medzinárodná odborná porota a získala som Premio speciale „Giovani emergenti“.

V dňoch 26.06. – 28.06.2015 sa vo Švajčiarsku v meste Basel v Basel Art center konala výstava „Kunst fur Dich“, kde som vystavovala svoje práce.

V dňoch 12. – 31. Augusta 2015 sa konala v Bratislave v Pálffyho paláci na Zámockej ulici výstava „Vernisáž pre štyroch“, ktorej som sa so svojimi prácami zúčastnila.

V dňoch 14. Augusta – 09. Septembra 2015 sa konala v Prahe v ČR, v Galérii DNM výstava „Stretnutia možných objavov“, kde som mala možnosť byť súčasťou štyroch vystavujúcich umelcov a odprezentovať tak svoje práce.

V dňoch 10. – 25. Októbra 2015 sa konal XVII. Ročník Premio internationale d´arte

San Crispino, v reprezentačných priestoroch renesančného paláca Villa Baruchello v talianskom meste Porto Sant´Elpidio a bol spojený s udeľovaním medzinárodných cien. Tejto súťaže som sa zúčastnila s dvomi dielami – obrazmi maľovanými na hodvábe a medzinárodnou porotou mi bola udelená Premio speciale della giuria „artista segnalato“.

Dňa 16. Októbra 2015 sa konala Módna šou Trenčianske Teplice – Kursalon. Tejto Módnej šou sa zúčastnila i značka Marchallé s kolekciou hodvábneho ručne maľovaného oblečenia.

Dňa 09.12.2015 sa konala v Hoteli Chopen Bratislava Módna prehliadka, ktorej sa zúčastnila aj značka Marchallé s kolekciou hodvábneho ručne maľovaného oblečenia.